Online Çeviri Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz

Herhangi bir yabancı dili iyi seviyede biliyorsanız online çevirmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Müşteri bulma, iş alma sıkıntınız varsa şuradaki siteye tıklayarak genel bir çevirmenlik ağına üye olabilirsiniz.

Online Çeviri Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz Genel

One Hour Translation sitesi dünya çapında online çevirmenlik hizmeti veriyor. Ülkemizde ise henüz yeterince popüler değil, bu sizin için bir avantaj sayılır. Çünkü aynı dilde hizmet veren çevirmen ne kadar azsa, iş alma oranın o kadar artacaktır.

Şöyle çalışıyor; Siz “çevirmen” olarak kayıt oluyor ve hizmet vermek istediğiniz dili belirliyorsunuz. Müşteri çeviri yaptırmak istediği dökümanı giriyor ve bu döküman çeviri yapabilecek kişilere iletiliyor. Bu aşamda en kısa sürede ve doğru tercümeyi teslim etmek önemli! Çünkü site bu özelliği ile öne çıkıyor. Yaptığınız çeviriler ile müşteri memnuniyetini sağlarsanız site size sonraki çeviri işlerinde öncelik tanıyor.

Site müşteriden 1000 kelime 55 Euro alıyor ve bunun yaklaşık 30 Eurosunu çeviri yapan kişiye veriyor. Yani yaklaşık 100 kelimelik yazıyı 3 Euro ile çeviriyorsunuz.. Bu yöntem ile para kazanmak ilginizi çekiyorsa buraya tıklayıp üye olabilirsiniz.

Aynı site üzerinden ek kazanç yöntemi; Siteye aynı zamanda Affiliate de olabilirsiniz. Böylece referans olduğunuz müşterilerin ödemelerinden %10 ekstra komisyon kazanabilirsiniz. Bu detayı da göz ardı etmeyin derim 😉

] }
No comment