23 Haziran 2017 Cuma

Numara Paneli Numara Alma Taktiği

Numara paneli ile para kazanmak için numara talebinde bulunuyor ve red cevabı alıyorsanız numara alma taktiğini bu yazıda görebilirsiniz. Ayrıca henüz numara paneli ile nasıl para kazanılır bilmiyorsanız numara paneli ile para kazanma başlıklı yazımızı okuyabilirsinz.
Numara panelinden numara alabilmeniz için numara talebinde bulunurken detaylı açıklama yapmanız gerekmektedir. Fazla bilgi vermeden yaptığınız numara talebi olumsuz karşılanacaktır. O yuzden şimdi maddeler halinde açıklayacağımız maddeleri uygularsanız büyük ihtimalle başvurunuz olumlu karşılanıp hesabınıza numara tanımlanacaktır.

1. Açıklama kısmına şuna benzer bir yazı girin : 'Sosyal medya sitelerinde paylaşım yapılacaktır. Elimde çok sağlam facebook hesapları bulunuyor. Tahmini olarak günlük 100 dakika yapabileceğimi düşünüyorum'.
2. Link kısmana paylaşım yapacağınız hesaplarınızın linkini verin. Eğer hesabınız fazla yoksa yüksek takipçili bulunp linkini oraya yapıştırın. Numara talebiniz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Numara paneli ile para kazanma detayları için tıklayın

Not: Eğer tüm çabalarına rağman numra alamıyorsanız benimle iltişim kurun. Yorum kısmından bildirebilirsiniz.

8 comments

merhaba ben çok denememe rahmen numara alamadım elimde bu isten ciddi paralar getirceğini düşündüğüm bomba bir taktiğim var konuşalım

Tabi. Eğer hala numara alamadıysan iletişim formu üzerinden mail adresini yada telefon numaranı bırakırsan yardımcı olurum

kardeş ben kaç defa denememe rağmen numara alamadım yardımcı olursan sevinirim

Berat bey, yapmanız gereken aslında çok basit, biraz detaylı açıklama ile 2-3 defa denerseniz numara talebiniz onaylanir.

Numara talep etmek istediğim zaman bana numara talep edemessiniz diyor ne yapmam gerekli?

Merhaba bu durumun sebebini tam olarak bilmem mümkün değil. Ancak eğer birden fazla hesap açarsanız böyle bir durum ile karşılaşırsınız. Böyle bir durum varsa tüm hesapları kapatıp sadece bir tanesini kullanılın. Ayrıca durum ile ilgili en net bilgiyi destek sisteminden alabilirsiniz.

Peki bu numara ile kim konuşuyor? Aldik diyelim arandığında kim açıyor?

Bu numara arandığı zaman şirket çalışanı olan bir bayan konuşuyor. Siz sadece aranmasini sağlıyorsunuz


EmojiEmoticon