Genel

Niche Sitelerde E-posta Listesinin Önemi

Niche Sitelerde E-posta Listesinin Önemi

 Niche sitelerden bahsetmeye devam ediyoruz. Part time iş şeklinde yapabileceğiniz olan bu iş size iyi bir ek gelir kapısı olacaktır eminiz. Peki bu sitelerimizi en aktif şekilde nasıl kullanırız yazılarımızda değinmeye çalıştığımız konular bunlar. Bu yazımızda da herhangi bir niche sitemizin e-posta listesine duyduğu ihtaiyacı dile getirmek istiyoruz.

Niche Sitelerde E-posta Listesinin Önemi Genel

E – posta listeleri internetle ilgili bütün alanlarda hit çekmek için bize yardımcı olacaktır. Daha önce bir ücretsiz e-posta liste servisinden bahsetmiştik. mailchimp.com burada kendinize bir liste uluşturup bütün güncellemelerinizi takipçilerinize gönderebilirsiniz.

Şunun farkına varmak lazım bu güncelleme gönderme işini bir Google servisi olan Feedburner ile de yapmak mümkün ama onda istediğimiz zaman istediğimiz maili takipçiye atmak mümkün değil. Niche sitede tanıttığımız ürün hakkındaki gelişmeleri anında takipçiye iletirsek hem memnun olacaklardır hemde üründeki değişiklik, yenilik daha hızlı yayılacaktır. En önemliside sitemize hit gelecektir.

Mail listelerinde dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise konuyla ilgili insanları yani niche sitemizin konusuyla, ilgili insanları, pazarladığımız ürün veya hizmete ihtiyaç duyan insanları listeye almaktır. Bu durum bize ekstra getiri sağlayacaktır.

Mail listelerinin bize bir diğer faydası yeni açtığımız sitelerimizin hızlı bir şekilde yayılmasına katkı sağlamasıdır. Bildiğiniz gibi Niche sitelerden anında para kazanmaya başlamak biraz hayaldir. Çünkü web sitemize ürün ve sorunların çözümü ile ilgili içerik girilmeli ve bu tarz içerikleri sitemizde biriktirmeliyiz. Arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmaya başlayan sitemize gelenler arttıkça ürün satışlarıda artacak ve kazanmaya başlayacağız. Mail listeleri bizim için direk hit kaynağı olabilir ve ürünümüzü mümkünse hemen satmaya başlayabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz