Kazancınızı sabitlemenin püf noktaları

Bildiğiniz gibi Satış Ortaklığı sistemi bizlere kazancı sabitleme avantajı sunuyor. Bugün kazancı nasıl sabitleyeceğinize dair çeşitli ipuçları vereceğim. Dilerseniz öncelikle kazancı sabitlemenin ne demek olduğunu bir örnekle açıklayayım. Satış Ortaklığı sistemi bildiğiniz reel işlerden ve online işlerden biraz farklı. (Belki Google Adsense gibi düşünülebilir) Büyük bir iş merkezinde bir marketinizin olduğunu düşünün. İşe gitmeden para kazanabilir miydiniz? Hayır. Satış Ortaklığı sistemi ise performansa bağlı ilk 4-8 aylık çalışma sonrasında, işe gitmeden de (çalışmadan da) para kazanmaya imkan sağlıyor. Bu nasıl mı oluyor? Hep birlikte görelim. Satış ortaklığı yapmak istediğiniz ürünü seçtiniz ve bu ürünü kendi referans linkinizle birlikte çeşitli platformlarda tanıtıyorsunuz. Şimdi şu noktaya dikkat. Ürün satmak için siz mi reklam yapıyorsunuz, yoksa reklamınız doğal bir şekilde dönüyor mu? Eğer Google Adwords veya Facebook gibi platformlara reklam vererek satış yapıyorsanız, hiçbir şekilde çalışmadan para kazanamazsınız. Çalışmadan para kazanmanın ve kazancı sabitlemenin yolu, müşterinin size gelmesini sağlamaktır. İşte buna da internet dünyasında SEO deniyor. SEO ile web sayfanızı ya da blogunuzu Google’da üst sıralara çıkararak sitenize doğal trafik sağlayabilirsiniz.

Vurgun mu, yoksa inşa mı? Kendi yolunuzu seçin.

Kazancınızı sabitlemenin püf noktaları Satış ortaklığı

Bir boy uzatma ürünü satan iki farklı affiliate düşünerek devam edelim. Birinci affiliate, Google Adwords ve Facebook reklamları çıkarak satış yapıyor olsun. İkinci affiliate ise çeşitli tekniklerle “boy uzatma, boy uzatma yöntemi” gibi kelimelerde web sayfasını üst sıraya çıkararak reklam vermeden satış yapıyor olsun. Şimdi düşünmeniz için birkaç soru. Bu yöntemlerden hangisi kalıcıdır ve uzun vadede başarı sağlar? Reklam vererek satış yapan affiliate, tatile gittiğinde para kazanabilir mi? SEO teknikleriyle trafiğini otomatik olarak sağlayan affiliate tatile gittiğinde para kazanabilir mi? Cevaplar oldukça açık aslında. 2. Affiliate, Hayır, Evet! Reklam vererek satış yapma tekniği kısa zamanda başarıyla sonuçlanabilir. Ancak çalışmayı bıraktığınız dakikadan sonra para kazanmanız mümkün değil. Kısa zamanda vurgun yapmak istiyorsanız bu seçenek uygun, ancak hedefiniz uzun vadede başarı ve kalıcı gelir ise size inşa metodunu tavsiye ederim. SEO nedir, nasıl yapılır?

SEO yani Search Engine Optimization, Türkçe’de arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Web sitelerini arama motorlarına uygun hale getirerek, sıralamalarda yükseltmek amacıyla alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Eğer bu işi profesyonel anlamda yapmak istiyorsanız, SEO sizin için bir lüks değil, zorunluluktur. Sayfanızın SEO puanını etkileyen kriterlerin başında sayfa açılış hızı, meta başlık, açıklama ve anahtar kelimeler, yazılımın kodlama standartlarına uygunluğu ve backlink gelmektedir. Kalıcı ve hızlı sonuç istiyorsanız iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

“Satış Ortaklığı yapmak istiyorum ama hiçbir şey bilmiyorum.”

Eğer Satış Ortaklığı sistemi aklınıza yattıysa fakat bu konuda bilginiz yoksa dikkatle okumaya devam edin. Halihazırda bilinen satış ve seo tekniklerini yeniden keşfetmenize gerek yok. Kaliteli bir eğitim seti alarak yarışa rakiplerinizin önünde başlayabilirsiniz. Size bugüne kadar yüzlerce kişiye para kazandıran ve hala da kazandırmaya devam eden GooMass (Tıkla İndir) adlı Satış Ortaklığı rehberini tavsiye ederim. Kitapta Satış Ortaklığına nasıl başlamanız gerektiği, sıfırdan bir web sitesini nasıl oluşturucağınız, hangi SEO tekniklerini uygulayarak adım adım başarıya ilerleyeceğiniz ve kazancınızı sabitlemeniz için bilmeniz gereken her şey fotoğraflı ve videolu olarak anlatılmıştır.

Satış Ortaklığı hakkında bilgim var ama sitemi kuramıyorum.

Eğer Satış Ortaklığı hakkında tecrübeniz varsa, sitenizi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Hosting, domain, sayfa tasarım ve hizmet bedeli 250 TL’ye satış ortaklığı sayfanızı hazırlayabiliriz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kazanç garantili SEO hizmeti de sunmaktayız. Fiyat almak için iletişim formunu kullanın.

Kazancınızı sabitlemenin püf noktaları

] }
No comment