Hard Diskinizi Kiraya Vererek Para Kazanma

Harddisk kiraya verme internetten para kazanma yönteminden bahsetmek istiyorum. Deneyen bir çok arkadaştan olumlu dönüşler aldım ve araştırmaya başladım. Başlıkta da belirttiğim gibi evinizde kullandığınız diz üstü masa üstü bilgisayarınızın hard diskini kiraya vererek internetten para kazanmak mümkün.

Son zamanlarda cep telefonlarınızda dahi çekilen resimleri dosyaları alanınızın yetersiz gelmesinden dolayı cloud (bulut) hesapları üzerinde depolamayan kullanıcı yoktur. Şimdi sizlere bahsedeceğim gelir elde etme yolu da tam bu noktada devreye giriyor. Diğer gelir yöntemlerinde ki gibi güvenilir site bulmaya araştırmaya veya herhangi bi iş yapmaya gerek yok. Tek yapmanız gereken hard diskinizin belirlediğiniz kadar bölümünü bir program vasıtasıyla kiraya vermek. Bunun içinde tek gerekli olan şart bilgisayarınız internete bağlı olacak ve günde 10 saat açık bırakacaksınız. Bu kadar basit bir yöntem.

Hard Diskinizi Kiraya Vererek Para Kazanma Genel Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın yeni bir yöntemi olan bu sistemi kullanabilmek için KAIROS Teknoloji Limited şirketinin sitesine üye olmanız ve sitede belirtilen hard disk boyutlarına göre paket seçmeniz gerekmektedir.

KAIROS Teknoloji Limited Şirketi yakın zamanda yatırımlarını cloud serverlar üzerine yaptığından kullanıcılara böyle bir gelir elde etme yolunu açmış oldu. Tek dez avantajı seçtiğiniz pakete göre yıllık bir ücreti peşin ödemeniz gerekmektedir. Ancak ödediğiniz peşinata göre aylık alacağınız ücrette bellidir. Tıpkı evinizi kiraya vermek ve devlete vergisini ödemek gibi düşünebiliriz.

Siz okurlarıma tavsiyem eğer hala tereddütleriniz varsa en küçük paketi seçerek denemeye başlayabilirsiniz. Ama sistemin çok iyi çalıştığına ve bu işten gelir elde edebilen şahit olduğum arkadaşlarım bulunmakta. bunlardan bazısı 3 aydır düzenli aylık ödeme almakta.

Yukarıda anlattığım gibi KAIROS Teknoloji Limited Şirketinin web sitesi üzerinden üye oluyorsunuz ve paketinizi seçip peşinatınızı yatırıyorsunuz. Daha sonra tek yapmanız gereken programı kurup günde 10 saat internete bağlı bir bilgisayarın açık olmasını sağlamak. Sistem bu kadar basit işlemektedir. Hard Diskinizi kiraya vererek internetten para kazanmaya başlayacaksınız. Son olarak belirtmek istediğim paketler arasındaki en büyük fark; 15 GB dan başlayıp 320 GB a kadar hard disk alanınızı kiraya verebilirsiniz. Kiraya vereceğiniz hard disk alanı ne kadar büyük olursa aylık 26 dolardan başlayıp 578 dolara kadar gelirinizi artırabilirsiniz. Şirketle aranızda bir sözleşme yapılıyor. Böylelikle kanunen mağdur olma durumunuzun önüne de geçilmiş oluyor.

Daha önceki makalelerimde de belirttiğim gibi en başta kendi denediğim ve başarıya ulaştığım internetten para kazanma yollarını ve devamında da doğruluğundan emin olduğum araştırdığım ek gelir elde edebilme yollarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiraya vermek yerine hardisk kiralama için yine aynı siteye üye olarak yapabilirsiniz.

No comment