Satış ortaklığı

Düşlediğiniz hayat artık uzak değil!

sanların gelecekten her zaman çeşitli beklentileri vardır. Çoğunlukla bu beklentiler öncelikle sağlığa, sonrasında ise maddiyata dayalıdır. İki katlı müstakil bir ev veya lüks bir otomobil sizin gelecek hayallerinizi süslüyor olabilir. Ona ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız öncelikle bu düşünceyi aklınızdan silin. Düşlediğiniz hayat artık uzak değil!

Düşlediğiniz hayat artık uzak değil! Satış ortaklığı

Bugün, onlarca lüks araçtan oluşan garajına bir yenisini eklemek için hiç düşünmeden 400, 500 bin TL ödeme yapabiliyor. Bu hayatlara bakıp her gün imreniyor olabilirsiniz. Hayatınız boyunca çalışsanız bile, böyle bir parayı kazanamayacağınızı düşünüyor da olabilirsiniz. Öncelikle bu tür düşünceleri aklınızdan silin. Umutsuzluğa kapıldığınız an, kaybetmeye mahkum olursunuz.

Bugün sizlere oldukça kârlı bir işten bahsedeceğim. Bu iş belki de hayatınızın dönüm noktası olacaktır. Dünyada sırf bu işi yaparak hayallerine ulaşan ve oldukça rahat bir yaşam süren binlerce insan var. Neden bu insanlardan biri de siz olmayasınız?

Satış ortaklığı ile tanışmanın vakti geldi!

Bugüne kadar çeşitli yazılarımda satış ortaklığı sisteminden kabaca bahsetmiştim. Blogumu uzun süredir takip edenlere birtakım şeyleri öğrettiğimi umuyorum. Sizce de artık, internet üzerinden para kazanma yöntemlerine daha da yaklaşıp işin detaylarına inmenin vakti gelmedi mi? Bence geldi.

Satış ortaklığı sistemi (ister internet üzerinden, ister reel yaşamda olsun) ürün sahiplerinin ürünlerini müşteriye pazarlama işidir. Bugün girdiğimiz bütün bakkallar, marketler ve diğer aracı kuruluşlar aslında bir anlamda satış ortağıdır. Satış ortağı olmak demek, etliye sütlüye pek karışmadan, minimum sermaye ile MAKSİMUM para kazanmak demektir.

Satış ortaklığı sisteminin avantajları saymakla bitmez elbette. Ancak en önemli birkaç maddeyi saymam gerekirse ortaya şöyle bir tablo çıkacaktır.

Her türlü reklam kanalını kullanabilir ve satış başına kazanç elde edebilirsiniz.

Sıfır sermayeyle bu işe başlayabilirsiniz. İşe başlarken asla para ödemezsiniz.

Kazancınızın sınırı yok! Ne kadar ürün satarsanız o kadar kazanırsınız. Günde 20 TL de kazanabilirsiniz, 500 TL de.

Evet. Satış ortaklığı sisteminin en önemli 3 avantajı bu. Bu avantajlar çalışacağınız firmaya ve satacağınız ürünlere göre artabilir. Şimdi gelelim asıl önemli noktaya.

Satış ortaklığı sisteminin kilit noktası nedir?

Satış ortaklığı sistemi ile para kazanmak, insanları ikna etmekten geçiyor. Eğer ikna kabiliyetinize güveniyorsanız ya da çevrenizdekiler ikna edici biri olduğunuzu düşünüyorlarsa bu işi mutlaka denemelisiniz. Ortada bir ürün olduğunu düşünelim. Bu ürünü çeşitli müşterilere tanıtarak, satış yapmaya çalışmalısınız. Müşterilere ulaşmanın da onlarca yolu mevcut. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar vasıtası ile kısa zamanda binlerce kişiye ürünlerinizi tanıtabilme şansı yakalayabilirsiniz. Bunun yanısıra bir internet sitesi aracılığı ile de satış ortağı olduğunuz ürünleri tanıtabilirsiniz. Bu internet sitesine hedef kitlenizi çekmek için de çeşitli internet reklamları verebilirsiniz. Bu, satış ortaklığında en çok uygulanan metodlardan biridir.

Eğer gerçekten ikna kabiliyetiniz varsa bu işten para kazanamamanızın imkanı yok diyebilirim. Size gereken yalnızca iyi bir eğitim. Dünyada satış ortaklığını kolaylaştıran birçok internet platformu mevcut. Türkiye’de de son yıllarda bu alanda birtakım farklı projeler gerçekleştiriliyor. xTicaret, Clickmerkez gibi Türk firmalar vasıtası ile bugün ürün sahiplerine ulaşmak ve onların ürünlerini sıfır sermaye ile komisyonlu bir şekilde satmak çok kolay.

Şimdi de biraz para üzerine konuşalım. Satış ortaklığı sistemine girdiniz, kendi reklam kanallarınızı oluşturuyorsunuz ve ufak ufak satış yapmaya başladınız. Kabaca bir hesap yapalım. Fiyatı 49 TL olan bir ürün düşünelim. Bu üründen net komisyonunuz 20 TL olsun. Günlük 3 ürün satışı yaptığınız taktirde aylık 1800 TL net kar elde edersiniz. Günde 25-30 ürün satışı yapanlar mevcut. Bu yüzden hedeflerinizi yüksek tutmak avantajınıza olabilir.

Satış ortaklığı sistemini biraz daha açıklayabildiğimi umuyorum. Aklınızda çeşitli soru işaretleri kalmış olabilir. “Satış ortaklığı ile para kazanma” adlı yazımı okuyarak bu soru işaretlerinizden kurtulabilirsiniz. Şimdilik benden bu kadar. Bol kazançlar dilerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz