Anket Doldur Para Kazan Anket Siteleri

Anket Doldur Para Kazan anket siteleri başlığını görünce bize anket kitabı satmaya çalışacak sanabilirsiniz. Anket Doldur Para Kazan Sahtekarlığı böyle yapılır. Ama yanıldın:)

Ben size bir anket sitesinden anket doldurarak nasıl para kazanılır canlı canlı anlatacam. Bir kaç dakikanızı ayırarak sizde anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

En İyi Anket Siteleri

Öncelikle anket siteleri nin çoğu Türkiye’ye anket göndermemekte.Dolayısıyla ödeme de yapmamakta.Ve yine çoğu anket sitesinden para kazanabilmeniz için üyelik ücreti ödemeniz gereklidir.Ancak benim size tanıtacağım anket sitesi tamamen ücretsiz ve hızlı bir ödeme sistemi var.

Anket Doldur Para Kazan Anket Siteleri Genel İş Fikirleri Para Kazanma

Anket Siteleri

MARKETAGENT (ücretsiz anket sitesi)

Anket siteleri arasında yer alır. Bu sitenin Türkçe dil desteği bulunmamakta.Ancak İngilizce başta olmak üzere bir çok dilde kullanımı mevcut.Sitenin Türkçe olmaması gözünüzü korkutmasın.Çünkü basit bir İngilizce bilmeniz para kazanmanız için yeterli olacaktır.Ayrıca Google Chrome kullanıyorsanız sayfaları Türkçe’ye çevirterek daha kolay kullanabilirsiniz.

Siteye üye olmanız ve kullanabilmeniz için iki şeye ihtiyacınız var;

1- E-posta Adresi
2-Paypal Adresi(Banka hesabınızada ödeme yapıyor olsalarda Paypal kullanmanızı öneririz.)

Paypal nedir? Paypal 90 milyondan fazla kullanıcısı olan, online olarak, e-posta adresiniz aracılığıyla ücretsiz para gönderebildiğiniz,para alabildiğiniz,alış veriş yapabildiğiniz güvenilir bir şirkettir. Paypal’a üye olmak için tıklayın

Bu iki şeye sahip olduktan sonra bu siteden para kazanmamanız için hiç bir sebep yok.Alt tarafta üyelik işlemlerini detaylı olarak anlattım.Dikkatlice inceleyin.

1-Alttaki bannere tıklayarak siteye gidin.

http://www.marketagent.com

2-Gerekli alanları doldurun. Burda e-posta adresiniz mutlaka doğru ve aktif olmalı.Çünkü anketler e-posta adresinize gelicek.

3-Next tuşuna basarak devam ettikten sonra adres bilgilerinizi isteyecek. Burda benim kişisel fikrim zaten ülke olarak Türkiye seçimi olmadığı için Germany yani Almanya’yı seçmenizdir.Telefon numarası bölümü olsa da doldurmanız mecburi değildir.Hemen bunların altında ise Şifrenizi unuttuğunuz zaman hatırlama kolaylığı için iki bölüm yer almakta;

Secret Question* Soru (Örneğin;En sevdiğiniz futbolcunun adı nedir?) Secret Answer* Cevap (Arda)

Bunları da doldurarak devam ediyoruz.

4-Bu son bölümde ise sizin ilgi alanlarınızı sormaktalar. Burdan ne kadar fazla seçenek seçebilirseniz o kadar iyi:) Ancak hepsini seçtirmemekteler.En az 4-5 tanesini boş bırakmak gerekiyor.Ardından 3 tane daha kabul etmeniz gereken seçenek çıkmakta karşınıza. Onlarıda kabul ederek üyelik işlemini sonlandırıyoruz.

5-.E-posta adresinize aktifleştirme iletisi gönderiyorlar. Ona tıklayarak hesabınızı doğrulamanız gerekiyor.

6-Bu işlemi de yaptıktan sonra hesabınıza e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak girebilirsiniz.Hesabınızda 150 puan hediye verilmekte.Yani 1.5 Euro. Hesabınızdaki puanlar 200(2 Euro) olduğu zaman ödeme alıyorsunuz. Paypal adresiniz 24 saat içinde ödeme yapıyorlar.Gönderdikleri anketler 40 puan ile 250 puan arasında oluyor.Anket bildirimi e-posta adresinize yapılmakta.Hafta da çoğunlukla iki defa anket gönderiyorlar.

Sorularınızı yorum formundan gönderebilirsiniz.

Anket Doldur Para Kazan Yeni Ek İş Fikirleri

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir Anket siteleri fazlasıyla mevcutttur. Örnek olarak Mobrog anket sitesini kullanabilirsiniz.

No comment